Regulamin.

1. W dniu 30 listopada 2014 roku blog jest upoważniony do praw autorskich.
2. Grafika, szablon są moim autorstwem.
3. Jeżeli zamawiasz opowiadanie - musisz to zgłosić z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Wcześniej mogę mieć zaplanowany Oneshot, dlatego wymagana jest taka konieczność.
4. Nie zostawiaj spamu.

Regulamin będzie cały czas aktualizowany.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz