Blog
został utworzony, aby uspokoić moje pragnienia, nadzieje. Przelewam na papier,
własne pomysły, które wytwarza moja dziwna, niezaspokojona, śmieszna
wyobraźnia.
A więc tak…
Zajmuję się pisaniem od dziesięciu
lat. Mogę powiedzieć śmiało, że to moje powołanie. Kocham to. Wątpię w to. Uwielbiam
to. Tęsknie za tym.
Jestem animoholikiem.
Jestem mangozjebem.
Jestem książkoholikiem.
Jestem yaoiholikiem.
Jestem erotozjebem.
Jestem lenioholikiem.
Jestem pisarzoholikiem.
Wchodząc w szczegóły jestem
dwudziestoletnią pisarka. Mieszkam w małej miejscowości, oddalonej 30 km od
miasta. Każdego dnia dojeżdżam na studia, ucząc się nowych rzeczy. W
przyszłości pragnę zostać kuratorem, pisarzem i prawdopodobnie
terapeutą.
W przeszłości zajmowałam się kilkoma
próbami pisarskimi. Teraz powróciłam na nowo. Tworzę teksty piosenek, wiersze. Inspiruje mnie muzyka, którą odnajduję.
Mam sentyment do słuchania ładnych, delikatnych piosenek. Nie przepadam za
hukiem, krzykiem. Drażni to uszy i zagłusza pomysły.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz